Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Konsultacja online

Problemy z radzeniem sobie z własnymi emocjami mogą pojawić się w każdym wieku. Dla klientów z całego kraju, którzy zmagają się z lękami i różnego rodzaju zaburzeniami dostępna jest psychoterapeutyczna konsultacja online proponowana przez gabinety psychologiczne z Poznania. Specjaliści zapewniają pomoc dla osób z trudnościami emocjonalnymi, zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Mogą się do nich zgłaszać również pary w związkach formalnych i nieformalnych, które chcą poprawić wzajemne relacje, korzystając ze sprawdzonych metod.  Droga to gabinet psychoterapii zatrudniający specjalistów, którzy na co dzień przyjmują klientów z różnego rodzaju problemami. Kłopoty w związku romantycznym, z radzeniem sobie z narastającym stresem lub z lękami i stanami depresyjnymi możesz rozwiązać, zgłaszając się po profesjonalną pomoc. Konsultacja online to dla osób z trudnościami emocjonalnymi dobra alternatywa, zwłaszcza jeśli mieszkają w niewielkim mieście lub poza granicami Polski. Zapewniamy profesjonalne narzędzia do obsługi zdalnej.

Konsultacja online psychoterapeutyczna – dla kogo?

Zgłaszając się po pomoc do specjalisty, możesz zapoznać się z metodami radzenia sobie z codziennymi trudnościami emocjonalnymi. Konsultacja psychoterapeutyczna online jest alternatywą dla tej prowadzonej w trybie stacjonarnym. Pozwoli Ci zaoszczędzić czas na dojazd do gabinetu w Poznaniu, w którym przyjmuje psycholog. Usługa przeznaczona jest dla osób zmagających się m.in. z:

  • problemami wychowawczymi,
  • zaburzeniami osobowości,
  • nerwicą, depresją, lękami,
  • chronicznym stresem,
  • fobiami społecznymi,
  • kryzysem małżeńskim.

W trakcie pierwszych spotkań online z klientem dokładnie zapoznajemy się z jego stanem emocjonalnym oraz trudnościami, z którymi zmaga się na co dzień. Wstępna konsultacja psychoterapeutyczna ma na celu zebranie niezbędnych informacji, które posłużą nam do ułożenia szczegółowego planu terapii, indywidualnie dostosowanego do konkretnego przypadku. Jej ostateczna długość uzależniona jest od szeregu czynników związanych np. z aktualną kondycją psychiczną danej osoby. Warto pamiętać, że im szybciej zgłosisz się po fachową pomoc, tym większe masz szanse na poradzenie sobie z problemem.

Konsultacja online dla osób z trudnościami emocjonalnymi

W ciągu ostatnich kilku lat popularność konsultacji online znacznie wzrosła i obecnie coraz więcej gabinetów psychoterapeutycznych ma taką opcję w ofercie. Dzięki temu, niezależnie czy potrzebny jest psychoterapeuta z Poznania, czy innego miasta, możesz wybrać propozycję najlepiej dostosowaną do swoich aktualnych potrzeb. Spotkanie ze specjalistą w trybie zdalnym to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale też większy komfort. Wiele osób czuje się lepiej, rozmawiając o swoich trudnościach emocjonalnych w zaciszu własnego domu, co pozwala im się bardziej otworzyć. Decydując się na konsultację psychoterapeutyczną w trybie online, spotkasz się ze specjalistą, który ma doświadczenie w prowadzeniu terapii zaburzeń, fobii społecznej czy depresji. Niezależnie od rodzaju trudności emocjonalnych, z jakimi się zmagasz, zostaniesz wysłuchany i otrzymasz wsparcie, jakiego potrzebujesz. Umówienie wizyty odbywa się za pośrednictwem strony internetowej gabinetu Droga – możesz skorzystać z gotowego formularza lub skontaktować się mailowo/telefonicznie. Zgłoś się do biura obsługi klienta również w przypadku dodatkowych pytań dotyczących usług psychologicznych.