Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Psychoterapia indywidualna dorosłych

Rozmowa z terapeutą to skuteczny sposób radzenia sobie z emocjami. Psychoterapia indywidualna dla dorosłych pomaga uporać się z wyzwaniami, jakie stawia przed nami życie. W poradniach odbywają się cykle spotkań dla osób z depresją oraz nerwicą lękową. Wizyty w gabinecie umożliwiają dotarcie do sedna problemu i zrozumienie swoich zachowań. Terapia jest szansą na rozwój dla każdego. Ma ona na celu przepracowanie trudności, odkrycie swojego potencjału i podniesienie komfortu życia. 

Psychoterapia – dlaczego warto rozpocząć podróż w głąb siebie?

Spotkania z psychoterapeutą prowadzą do odkrywania niesprzyjających nam przekonań. Psychoterapia indywidualna dla dorosłych z depresją lub nerwicą lękową pomaga zidentyfikować przyczyny występujących trudności. Dzięki temu możliwe jest wdrożenie skutecznych strategii radzenia sobie z problemami. Terapia dostarcza wsparcia emocjonalnego zarówno na co dzień, jak i w wyjątkowo trudnych sytuacjach. Warto dodać, że nie musisz zmagać się z chorobą, aby odwiedzać terapeutę. Rozmowy ze specjalistą są doskonałym narzędziem do rozwoju osobistego. W ten sposób poznasz swoje mocne strony, nauczysz się budować zdrowe relacje i zyskasz pewność siebie. 

Psychoterapia w nurcie psychodynamicznym

Czym wyróżnia się psychoterapia psychodynamiczna dla dorosłych? Specjaliści pracujący w tym nurcie badają myśli i schematy działania klientów. Biorą oni pod lupę ich wewnętrzne konflikty, pragnienia oraz mechanizmy obronne. Ważną rolę grają tutaj przeżycia i wspomnienia z dzieciństwa. Wcześniejsze doświadczenia mają ogromny wpływ na obecne życie klientów. Indywidualna terapia psychodynamiczna służy również do identyfikacji i zrozumieniu ich emocji. Są one bowiem siłą napędową wielu nieoczekiwanych zachowań. Gabinety psychologiczne to miejsca wymagające otwartości, cierpliwości i zaangażowania ze strony klientów. Psychoterapeuta lub psycholog z Poznania pomoże Ci uporać się z nerwicą lękową, depresją,codziennymi trudnościami oraz przewlekłym stresem. 

Gabinet psychoterapii Droga

W tym miejscu czeka na Ciebie grupa doświadczonych i empatycznych terapeutów. Zapewniamy naszym klientom spokojną i bezpieczną przestrzeń do walki z nerwicą lękową, depresją oraz wieloma innymi problemami. Psychoterapia indywidualna dla dorosłych w Poznaniu jest w pełni dopasowana do potrzeb podopiecznych.