Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Coaching

Masz do dyspozycji usługi gabinetów psychologicznych z Poznania, które pomogą Ci podnieść jakość swojego życia. W naszej ofercie znajduje się między innymi coaching rozwoju osobistego przeznaczony dla młodych profesjonalistów, którzy chcą stale się doskonalić i podnosić własne kompetencje. W trakcie spotkań ze specjalistą możesz otrzymać pomoc w zakresie dostosowanym do problemów życiowych, z jakimi się zmagasz. Z tego rodzaju porad powszechnie korzystają m.in. osoby zaczynające karierę, które chcą zmaksymalizować swój potencjał zawodowy. Dostępny w katalogu naszych usług coaching życiowy może okazać się przydatny nie tylko do rozwoju Twojej kariery, ale też osobistego. Porada psychologa specjalizującego się w tym zakresie bywa bardzo pomocna, niezależnie czy jesteś młodym profesjonalistą, czy doświadczonym managerem. Korzystanie z niej jest wskazane zwłaszcza w przypadku osób, które zmagają się z niską samooceną i nie potrafią odpowiednio docenić własnych możliwości, przez co ich potencjał zawodowy nie jest odpowiednio wykorzystany. 

Coaching rozwoju osobistego dla młodych profesjonalistów

Potrzeba nieustannego rozwoju osobistego ważna jest nie tylko dla młodych profesjonalistów, ale też dla osób, które po prostu czują, że nie wykorzystują w pełni potencjału, jaki w ich drzemie. Coaching życiowy, który prowadzi m.in. psycholog z Poznania, ma za zadanie zwiększenie samoświadomości klienta, nauczenie go prawidłowego zarządzania własnymi emocjami, a także poprawę jego umiejętności interpersonalnych. To wszystko sprzyja wzrostowi pewności siebie, a tym samym poprawie jakości codziennego życia oraz relacji rodzinnych i zawodowych.  Dzięki coachingowi rozwoju osobistego młody profesjonalista ma szansę nauczyć się prawidłowego określania swoich celów życiowych oraz poznać skuteczne metody ich realizacji. Usługa sprzyja poprawie relacji w środowisku biznesowym, dlatego wiele firm zamawia ją dla swoich pracowników oraz liderów. Dzięki konsultacji z psychologiem można osiągnąć równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, kształtować zdolności przywódcze oraz zdobyć umiejętności:  

  • odpowiedniego zarządzania stresem,
  • skutecznej komunikacji,
  • rozwiązywania konfliktów.

Coaching życiowy w Poznaniu – do kogo jest skierowany?

Chociaż usługa jest szczególnie popularna wśród menedżerów i młodych profesjonalistów, zasięg jej potencjalnych odbiorców jest znacznie szerszy. Na coaching rozwoju osobistego często decydują się klienci, którzy po prostu pragną wprowadzić pozytywne życiowe zmiany. Psycholog wskazuje bowiem skuteczne metody identyfikowania przeszkód, jakie stoją im na drodze do zrealizowania swoich planów. Specjalista wspiera w opracowywaniu planu działania, a także w nieustannym podtrzymywaniu motywacji w zmierzaniu do obranych celów.   Szczególnymi przykładami zawodowców, jacy korzystają z coachingu rozwoju osobistego, są sportowcy oraz artyści. Młodzi i starsi profesjonaliści muszą się nieustannie troszczyć się o wysoki poziom własnych osiągnięć, dlatego pomoc specjalisty jest dla nich szczególnie przydatna. Psychoterapeuta z Poznania może ich wspomagać w budowaniu odpowiedniej wytrzymałości mentalnej i wskazać im metody zarządzania stresem, a także wzmocnić ich motywacje i przygotować na ewentualne porażki. W celu umówienia się na pierwszą konsultację w gabinecie Droga skorzystaj z danych kontaktowych na stronie lub formularza online.