Ta strona korzysta z plików cookies, zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.

Polityka prywatności

 • Kim jesteśmy

  Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony internetowej https://gabinetpsychoterapiidroga.pl jest Gabinet Psychoterapii Droga.

 • Jakie dane osobowe zbieramy i dlaczego je zbieramy

  Formularz kontaktowy Jeśli wyślesz do nas wiadomość, za pomocą naszego formularza kontaktowego, wtedy my przetworzymy Twoje dane osobowe. Robimy to, aby się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na Twoją wiadomość. Osadzone treści z innych witryn Podstrony na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Witryny mogą zbierać informacje o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem, jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

 • Z kim dzielimy się danymi

  Tylko w uzasadnionych przypadkach jest to dostawca usług internetowych bądź administrator strony.

 • Jak długo przechowujemy Twoje dane

  Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do realizacji celów, do których te dane są przetwarzane.

 • Jakie masz prawa do swoich danych

  Masz prawo domagać się informacji na temat Twoich danych osobowych, jakie przechowujemy. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości Twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w polityce prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów naszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji pod adresem mailowym: gpd.sekretariat@gmail.com